Dovolená  a  řidičské oprávnění.

Bojíte se jízdy ve velkých městech ?  Máte představu o klidné přípravě na získání řidičského oprávnění pro řízení vozidel

skupiny  B ?

Není nic jednoduššího než se přihlásit do naší autoškoly, kde můžete během dovolené získat nejen  vysněné řidičské oprávnění bez

stresů z hustého a nepřehledného provozu velkoměsta. Mnoho lidí se domnívá, že když se učí v autoškole ve velkém městě, že budou

lepší řidiči než lidé z malých periferií. Není to ale pravda, nejvíce nehod způsobují řidiči, kteří prošli výukou a výcvikem ve velkém městě ( Praha, Ostrava aj. ).

Hlavně pro absolventy, kteří chtějí v klidu absolvovat výuku a výcvik nabízíme řešení v podobě získání ŘO během dovolené na naší farmě nebo v hotelu v Krnově.

Délka kurzu

Délka kursu závisí na řadě faktorů, především na počtu hodin příslušného druhu výcviku.

Rozsah výuky a výcviku

Teorie

5 hodin: výuka předpisů o provozu vozidel

1 hodina: výuka o ovládání a údržbě vozidla

3 hodiny: výuku teorie řízení a zásad bezpečné jízdy

1 hodina: výuku zdravotnické přípravy

1 hodina: opakování a přezkoušení

Praxe

28 hodin: výcvik v řízení vozidla

2 hodiny: výcvik praktické údržby

4 hodiny: praktický výcvik zdravotnické přípravy

Pro skupinu "B96" je povinná pouze doplňovací zkouška z jízdy.

 

Během tohoto pobytu projdou účastníci základním kurzem přípravy ke zkoušce a to v teoretické přípravě a praktické přípravě na farmě.  Praktická výuka bude vedena

ve městských aglomeracích jako Krnov, Bruntál, Opava a Jeseník. Zkoušku mohou účastníci vykonat v Bruntále nebo v Jeseníku případně v Krnově.

Řidičské oprávnění je tak možno získat během cca 30 dnů. Závěrečná zkouška bude složena nejdříve po uplynutí 5 pracovních dnů po zakončení praktického výcviku.

K této zkoušce se dostaví účastník kurzu v předepsané době  a ubytování je poskytnuto s polopenzí  v rámci zaplacené ceny kurzu na jeden den - den zkoušky .

Je možno zajistit si pobyt na více dnů ( například z důvodů oslavy úspěšné zkoušky kdy na farmě můžeme ugrilovat sele neb jehně.

V době pobytu je možno využít na farmě chovaných koní k výuce nebo absolvování dalšího kurzu a to ježdění na koni, případně si projet místa pobytu  na kolech nebo koloběžkách.

Je možné využít i bazénu u farmy nebo se zúčastnit dalších aktivit v blízkém Krnově či okolí.

 

Získání  řidičského průkazu  na  dovolené

Skupina B, B+E

1 žák základní skupina - 1 zkouška + ubytování s polopenzí 18300 Kč
2 žáci základní skupina - 1 zkouška + ubytování s polopenzí 17300 Kč
3 žáci základní skupina - 1 zkouška + ubytování s polopenzí 16300 Kč
4 žáci základní skupina - 1 zkouška + ubytování s polopenzí 15300 Kč
5 žáků základní skupina - 1 zkouška + ubytování s polopenzí 14300 Kč
 

příplatek za skupinu  B + E

3300 Kč

V případě účasti s partnerem - neřidičem,  získáváte slevu ve výši 15 % z ceny ubytování s polopenzí pro druhou osobu jak na farmě tak v hotelu v Krnově pro tohoto partnera, který se kurzu neúčastní, ale je s Vámi na dovolené.

K dispozici jedno i dvoulůžkové pokoje. cena ubytování s polopenzí je ve výši 700,- Kč denně. Při účasti 5 a více zájemců je možno poskytnout další slevu z ubytování a polopenze; nikoliv však již  z ceny kurzu.